05.05.2017

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я Про встановлення туристичного збору на території селища Гребінки на 2018 рік

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від            2017 року                                                        №

смт Гребінки

Про встановлення туристичного збору на території селища Гребінки

на 2018 рік

Керуючись ст.ст.143, 144 Конституції України, п.24 ст. 26 Закону України    “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” від 28.12.2014 року № 71-УІІІ, ст.268 Податкового кодексу України,  враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів, погодження постійних комісій селищної ради, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території селища Гребінки туристичний збір.
  2. Ставка збору встановлюється у розмірі 1% вартості усього періоду проживання в установах готельного типу.
  3. Затвердити Положення про туристичний збір (додаток № 1).
  4. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.
  5. Рішення опублікувати на офіційному сайті Гребінківської селищної ради.
  6. Рекомендувати селищному голові забезпечити направлення в установленому порядку копії даного рішення до об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Селищний голова                                          Н.С.ЗБАРАЩЕНКО

ПОЛОЖЕННЯ                            додаток №1

про туристичний збір на території селища Гребінки

1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до бюджету селища Гребінки.
  2. Платники збору

2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію селища та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають у селищі,  у тому числі на умовах договорів найму;

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

д) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

е) діти віком до 18 років;

1. Ставка збору

3.1. Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка вартості усього періоду проживання в установах готельного типу.

1. База справляння збору

4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 5.1 цього Положення.

1. Податкові агенти

5.1. Справляння збору здійснюється:

а) адміністраціями готелів,кімнат відпочинку, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

б)квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.

1. Особливості справляння збору

6.1. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

1. Порядок сплати збору

7.1. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі Державної фіскальної служби за місцезнаходженням підрозділу.

1. Податковий період

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

1. Відповідальність

9.1. Відповідальність за повноту нарахування та своєчасність сплати  податку покладається на платників відповідно до чинного законодавства.