23.03.2021

! УВАГА ! З 24 березня Київщина входить до “червоної” зони епідемічної небезпеки

З 24 березня Київщина входить в «червону» зону епідемічної небезпеки. В області будуть встановлені обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.

Так, вчора, 22 березня було проведено позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було прийнято дане рішення.

В результаті засідання було прийняте рішення встановити з 00 год. 00 хв. 24 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Київської області та застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

З протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС можна ознайомитися за посиланням.