20.02.2017

Р І Ш Е Н Н Я ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №4 ВІД 26.01.2017РОКУ Про створення комісії з безоплатного прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади селища Гребінки будинку, придбаного Департаментом соціального захисту населення за державні кошти для інваліда-учасника АТО Ушакова В.С.

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Р І Ш Е Н Н Я

від  26 січня  2017 року                                                                             №   4

смт Гребінки

Керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 407 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок», враховуючи лист Київської обласної державної адміністрації № 11-22/ 16028 від 28.12.2016 року, наказ Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА № 13 від 18.01.2017 року «Про передачу житлового будинку»,відповідно ст..40, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Утворити комісію з безоплатного прийняття-передачі  від Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації  до комунальної власності територіальної громади селища Гребінки житлового будинку, придбаного за державні кошти для інваліда війни І групи -учасника АТО Ушакова В.С., у слідуючому складі:

Голова комісії      – Збаращенко Н.С.- селищний голова

Члени комісії:      – Руденко В.М.- заступник селищного голови

– Осьмак Л.Б. – заступник селищного голови

–  Зайцева О.М.- головний бухгалтер

• Васьковська Л.П.- спеціаліст-землевпорядник
  • Парфьонов М.С.- директор КП «Гребінківське ЖКГ», депутат селищної ради
  • Вернигора Р.В.- провідний інспектор відділу організаційної роботи та документообігу Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА
  • Волошин В.М.- голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення

2.Комісії забезпечити приймання-передачу житлового будинку з господарськими та побутовими надвірними будівлями та спорудами , земельною ділянкою, які знаходяться за адресою вулиця Урожайна( колишня назва Димитрова), 51б смт Гребінки Васильківського району Київської області.

3.Після підписання акту прийому-передачі житлового будинку, земельної ділянки та отримання всіх оригіналів необхідних документів – питання прийняття вищезгаданого житлового будинку до комунальної власності  територіальної громади та подальшої його передачі у власність    гр. Ушакову В.С. винести на розгляд чергової сесії селищної ради для прийняття вищезгаданого будинку до комунальної власності територіальної громади селища.

Селищний голова                                  Н.С.ЗБАРАЩЕНКО