05.01.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ 📢 про проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Гребінківської селищної ради
🗓Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Гребінківської селищної ради відбудуться 10.02.2023 року, початок зборів о 15:00.
Відповідальна особа – Яркулов Максим Олексійович, тел. 0665745207, е-mail [email protected]
🏤Місце проведення – актова зала Гребінківської селищної ради, за адресою: смт Гребінки, проспект Науки 2.
☝Формування складу проводиться відповідно до Положення про Молодіжну раду при Гребінківській селищній раді, затвердженого рішенням сесії Гребінківської селищної ради від 21.05.2021 № 166-06- VIII
☝Відповідно до розпорядження Гребінківського селищного голови від 22.11.2021 № 348 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Гребінківської селищної ради» зі змінами від 02.01.2023 р., склад ініціативної групи:
• ЯРКУЛОВ Максим Олексійович – головний спеціаліст Відділу освіти Гребінківської селищної ради;
• РАДКЕВИЧ Ярослава Олександрівна – інспектор відділу загально-організаційної роботи та управління персоналом апарату виконавчого комітету Гребінківської селищної ради;
• ЛЯХОЦЬКИЙ Ігор Олександрович – старший інспектор відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури апарату виконавчого комітету Гребінківської селищної ради;
• ПАСІЧНА Альона Юріївна – старший інспектор Відділу освіти Гребінківської селищної ради;
• АНАШКІНА-ВІТЧЕНКО Анастасія Анатоліївна – начальник Служби у справах дітей та сім’ї Гребінківської селищної ради.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за визначеною формою (див. нижче) з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
До заяви додаються:
– бланк підписів не менш, ніж 10 молодих жителів громади (14-38 років) в підтримку кандидата на членство в Молодіжній раді за формою, визначеною ініціативною групою;
– копія паспорта громадянина України.
Увійти до складу Молодіжної ради може молода людина – житель Гребінківської селищної територіальної громади, віком від 14 до 38 років, що постійно проживає на території Гребінківської селищної територіальної громади.
Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та подали відповідні документи.
Кількісний та персональний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більше 20 членів. Склад Молодіжної ради вважається сформованим за умови затвердження не менше 10 членів. Строк повноважень складу Молодіжної ради – два роки.
Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 05.02.2023 року включно за адресою: смт Гребінки, проспект Науки 2 (2-ий поверх) або на електронну адресу [email protected] з поміткою «Молодіжна рада»
Зразок заяви за посиланням
⏬