ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акта

Розробник – Відділ з питань земельних відносин та архітектури  апарату виконавчого комітету Гребінківської селищної ради. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV (далі-Закон) та з метою одержання зауважень і пропозицій, Відділ з питань земельних відносин та архітектури  апарату виконавчого комітету Гребінківської селищної ради підготував проект рішення «Про  затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земель сільського населеного пункту Саливонки, Саливонківської сільської ради, Васильківського району, Київської області ».

Регуляторний акт  надасть можливість забезпечити  виконання вимог  чинного законодавства України. Зростання надходжень до селищного бюджету від плати за землю, більш ефективне використання земельних ресурсів територіальної громади, можливість направлення  додаткових коштів на здійснення програми соціально-економічного розвитку.

Проект рішення «Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільського населеного пункту Саливонки, Саливонківської сільської ради, Васильківського району, Київської області»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ До проекту рішення  «Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земель  сільського населеного пункту Саливонки, Саливонківської сільської ради, Васильківського району, Київської області»

ПРОЄКТ РІШЕННЯ «Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земель  сільського населеного пункту Саливонки, Саливонківської сільської ради,  Васильківського району, Київської області»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюдлення проєкту Проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області»