Мовою театру вітаємо дітей з Днем захисту дітей!

Перший день літа асоціюється із дитячим днем! Це не лише веселе свято для діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими! Сьогодні, в Театр Драми та Ляльок Salamandra відбулося чудове свято для наших дітей! Діти отримали масу задоволення від вистави «Чарівний капелюшок», брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержали призи. На святі були присутні начальник Відділ культури, туризму, молоді та спорту Гребінківської селищної ради, начальник відділу освіти Лариса Ткаченко, голова Гребінківської селищної ради Роман Засуха, перший заступник голови Олександр Васющенко. Окрема подяка акторам театру та його директору Венері Ібрагімовій за організацію чудового свята!